Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Randki w sieci

Płatne portale randkowe

Jeśli możemy dostać jakąś usługę za darmo, płacenie za nią to raczej umiarkowanie dobry pomysł. W przypadku portali randkowych sprawa nie jest jednak taka prosta, ponieważ jak nietrudno się domyślić, w przypadku usługi darmowej nie zawsze jej jakość będzie na takim samym poziomie, a nawet chociażby na poziomie porównywalnym do usługi Premium. W praktyce mamy możliwość skorzystania z portalu w pełni darmowego, portalu darmowego z usługami Premium oraz z typowego portalu randkowego Premium.

Darmowe portale randkowe

Darmowe randki internetowe to najczęstszy szyld reklamowy dla portali randkowych. Z darmowych randek internetowych można skorzystać na większości portali randkowych i większość użytkowników tego typu serwisów korzysta właśnie z nich. Można je uczciwie polecać, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jesteśmy w nich zdani sami na siebie.

Takie portale zazwyczaj posiadają stosunkowo prostą infrastrukturę i minimum pomocy ze strony organizatora serwisu. Na tego typu portalu będzie bardzo dużo martwych kont, nie będzie brakowało użytkowników-żartownisiów i można się natknąć na osoby o złych intencjach.

Z drugiej strony, taki portal randkowy ma w sobie właściwie wszystko, czego nam potrzeba, więc jego użytkownik jest najczęściej zadowolony.

Portale randkowe z opcją Premium

Bardzo dużo portali randkowych daje możliwość wykupienia opcji Premium. W ramach usługi Premium można dostać dodatkowe możliwości komunikowania się z innymi użytkownikami, można mieć zdjęte ograniczenia odnośnie niektórych funkcji lub dostać dostęp do bardziej zaawansowanych części portalu. Warto korzystać z takich serwisów, nawet jeśli nie planuje się korzystania z płatnych opcji, ponieważ obsługa jest na nich aktywniejsza, mniej jest martwych kont i zwykle są bardziej dopracowane.

Płatne serwisy randkowe

Portale randkowe, na których trzeba zapłacić, wcale nie są opcją dla naiwnych. Jeśli chcemy mieć pewność, że nie piszemy do wiatru na polu, jest to opcja właśnie dla nas. Takie portale są znakomicie dopracowane, tętnią życiem i oferują całą masę usług dodatkowych oraz usprawnień naszego życia. Osoby przypadkowe są natychmiast usuwane. To samo dzieje się z osobami toksycznymi.

Zaletą takich portali randkowych jest też to, że zwykle gromadzą i kojarzą osoby o  określonych cechach charakteru, więc jeśli na przykład szuka się męża o staroświeckich poglądach na życie, takie miejsce będzie idealne do poszukiwań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *