Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Poszukiwanie partnera

Jak uśmiech działa na mężczyzn?

Nie bez powodu mówi się, że mężczyźni należą do grupy wzrokowców, którzy szczególną uwagę zwracają na atrakcyjność fizyczną kobiet. Mężczyzna uwielbia patrzeć na ładną figurę kobiety, jednak nie tylko to zwraca jego uwagę. Jeżeli kobieta jest zawsze uśmiechnięta, a w uśmiechu jest to coś, mężczyzna nie będzie potrafił oderwać od niej wzroku. To uśmiech dodaje kobietom atrakcyjności i sprawia, że faceci są oczarowani.

Co działa na facetów jak magnes?

Kupiłaś nową sukienkę i masz nadzieję, że mu się spodobasz? Dobrałaś do niej najlepsze dodatki, byłaś u fryzjera, a mimo to obawiasz się waszego spotkania? Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka, choć jest ona ważną częścią wizerunku na randce. Kiedy chcesz skutecznie poderwać faceta, to uśmiech może sprawić, że uwiedziesz go w kilka chwil. Co działa na facetów jak magnes? Zalotne spojrzenie i szczery, delikatny uśmiech. Jeżeli mężczyzna zwróci uwagę na Twój promienny uśmiech – będzie Twój.

Facet uśmiecha się na mój widok

Siedzicie w towarzystwie przyjaciół, a on spogląda ukradkiem w Twoją stronę. Kiedy coś Cię rozbawi, szczerze i głośno się śmiejesz, a on jeszcze częściej patrzy w Twoim kierunku. Jeżeli facet uśmiecha się na Twój widok, to znaczy że mu się spodobałaś i warto odwzajemnić jego uśmiech, aby go poderwać.

Rozmawiacie przy stoliku, a Ty zalotnie uśmiechasz się, przygryzając przy tym wargi. Znów napotykasz na jego uśmiech, który już właściwie nie schodzi mu z ust. Im większą pewność siebie okażesz na pierwszym spotkaniu, tym bardziej go oczarujesz. Nawet jeżeli mężczyzna poczuje się zakłopotany, zyskasz w jego oczach zachwyt i oczarowanie.

To coś w kobiecie

Mężczyźni uwielbiają kobiety tajemnicze i figlarne, które często się uśmiechają, a swoim zachowaniem pokazują pewność siebie i niezależność. A jeżeli dodatkowo potrafisz swoim wzrokiem przyciągnąć i oczarować poznanego mężczyznę, z pewnością masz to coś w sobie, co świadczy o Twojej wyjątkowości.

To właśnie oczy odzwierciedlają duszę człowieka i jeżeli potrafisz wzrokiem przyciągnąć spojrzenie mężczyzny, który Ci się podoba, na pewno usłyszysz od niego wiele miłych słów, zauroczysz go swoją osobą od pierwszego wejrzenia. To coś w kobiecie to zniewalający uśmiech i tajemnicze spojrzenie. Umiejętność wykorzystania ich w odpowiedni sposób podczas uwodzenia mężczyzny, daje Ci przewagę i pewność że Twój facet będzie Ci e uwielbiał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *