Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Lifestyle

Atrakcyjne kobiety mają łatwiej w życiu

Czy powyższe stwierdzenie jest prawdziwe? Ktoś kiedyś powiedział, że atrakcyjne kobiety mają łatwiej w życiu. Podobna teza kierowana jest w kierunku atrakcyjnych mężczyzn. Zajmijmy się jednak atrakcyjnością kobiet. Czy takie stwierdzenia na pewno są prawdziwe? Czy ładni ludzie mają łatwiejsze życie?

Kiedy jesteś atrakcyjna, wszystko Ci się udaje, masz mnóstwo przyjaciółek, a faceci ustawiają się do Ciebie w kolejce. Takie scenariusze są jednak tylko w filmach, w prawdziwym życiu ładne kobiety wcale nie mają tak łatwo. Nawet jeżeli w znalezieniu pracy nie mają większych problemów, to utrzymanie posady bez podtekstów i zazdrosnych przycinków jest już bardzo trudne.

Trzeba włożyć naprawdę dużo pracy, zawsze być obowiązkowym i przygotowanym, aby znajomi z pracy nie ocenili nas po wyglądzie i nie stwierdzili, że posadę w znanej firmie otrzymaliśmy tylko za wygląd. Plotki o rzekomym romansie z szefem bądź menedżerem także są na porządku dziennym. Tak właśnie wygląda dorosłe życie atrakcyjnej kobiety.

W życiu prywatnym też nie jest łatwo. Jeżeli mamy przyjaciółkę od serca, która zna nas na wylot i akceptuje taką jaką jesteśmy, to punkt dla nas. Jeżeli jednak nie mamy przy sobie nikogo bliskiego, sytuacja wcale nie jest łatwa. Dużo znajomych i przyjaciół? Nie do końca.

Większość przyjaciółek w dorosłym życiu okazuje atrakcyjnym kobietom nielogiczną zazdrość, a wszystko właśnie przez tą wspaniałą i wysoko ocenianą w mediach atrakcyjność. Przyjaźń ze strony mężczyzn? Nic z tego. Każdy facet prędzej czy później zakocha się w atrakcyjnej kobiecie i przyjaźń się kończy.

Znalezienie odpowiedniego faceta też nie należy do najłatwiejszych zadań. Niestety większość mężczyzn widzi kobietę wyłącznie oczami, a jeżeli kobieta jest wyjątkowo atrakcyjna, przez mężczyznę zostaje opisana jako pożądany obiekt seksualny.

Kobietom atrakcyjnym została przypięta dość znana łatka, skoro dziewczyna jest ładna, to na pewno mądrością nie grzeszy. I tutaj znów pojawia się problem, niemalże na każdym kroku atrakcyjna kobieta musi udowadniać swój intelekt, wykształcenie i nabytą mądrość.

Kolejnym stereotypem jest określanie atrakcyjnej kobiety jako łatwej, czy też pozbawionej zasad moralnych. W Internecie aż huczy od ocen, że atrakcyjne kobiety są frywolne i puszczalskie.

Jak widzimy kobiety atrakcyjne wcale w życiu łatwo nie mają. Na każdym kroku muszą coś udowadniać, a i tak otrzymują stereotypowe łatki głupich, aroganckich czy zbyt pewnych siebie. Nie warto oceniać człowieka po wyglądzie, zawsze trzeba zajrzeć w głąb duszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *