Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Miłość i związek

Jak dbać o namiętność w związku?

Namiętność to bardzo ważny element każdego związku, którą trzeba regularnie pielęgnować. Miłość w dużej mierze składa się właśnie z namiętności, która jest chemią i pozytywną energią łączącą dwoje ludzi w trwały związek. Uczucia i namiętność są ze sobą nierozerwalne, a poziom namiętności jest uzależniony od etapu związku, w którym właśnie jesteśmy.

Co to jest namiętność w związku?

Czy można w jednym zdaniu określić definicję namiętności? Dwoje ludzi, których łączy niesamowite uczucie jaką jest miłość, doskonale wiedzą czym jest namiętność. Jak silne jest to uczucie, jaką energię wyzwala między kochankami i do jakich zbliżeń intymnych prowadzi.

Namiętność to nie tylko zbliżenie seksualne, to również pocałunek, żarliwe myślenie o drugiej osobie i wiele innych gestów związanych z codziennym życiem, a w każdym w związków namiętność może wyglądać inaczej. Namiętność to jedno z tych uczuć, o które trzeba dbać i zabiegać, wszystkie zaniedbania z tym związane mogą ostudzić temperaturę w związku.

Kiedy wygasa namiętność w związku?

Jesteś w stałym związku od niedawna i chciałabyś aby zawsze było tak cudownie? Zapoznaj się ze wskazówkami, dzięki którym namiętność nie wygaśnie. Oczywiście im dłużej jesteście w związku, tym bardziej ostudza się płomień namiętności, możecie go jednak sukcesywnie wzniecać, za pomocą prostych czynności. Pocałunek przed wyjściem do pracy, miłosny list w kieszeni od marynarki, a może sms wysłany z podtekstem erotycznym. Wszystkie tego rodzaju triki wzniecają na nowo namiętność i nigdy nie pozwalają jej gasnąć.

Jak ponownie wzbudzić pożądanie?

Jeżeli jesteście małżeństwem od kilku lat, macie małe dzieci i mnóstwo obowiązków, z pewnością namiętność w związku przygasła. W takiej sytuacji nie należy się poddawać, o namiętność i trwały związek trzeba zawalczyć. Zadbajcie o czas tylko dla siebie, oddajcie w sobotni wieczór dzieciaki pod opiekę dziadków i przypomnijcie sobie jak to było jeszcze kilka lat temu.

Wspólna kolacja przy świecach, wieczór filmowy przed telewizorem, to tylko przykłady jak możecie ten czas wykorzystać, aby przypomnieć sobie co to jest namiętność i ponownie wzbudzić pożądanie. Kiedy zostaniecie sami w domu, wreszcie będziecie mogli się rozluźnić i odstresować, co pozwoli wam na pełen relaks i wprowadzenie w życie nawet najskrytszych fantazji erotycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *