Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Lifestyle

Jesienne randki

Jednym z największych problemów w kwestii randek jest zawsze to, gdzie właściwie mamy zaprosić wybrankę naszego serca i co z nią w czasie takiej randki robić.

Możemy przeczytać mnóstwo poradników o flircie, o kontakcie wzrokowym i o idealnej fryzurze, ale da nam to raczej niewiele, jeśli będziemy zablokowani na etapie miejsca, do którego warto by się wybrać. Szara, bura jesień jeszcze dodatkowo ogranicza nasze pole manewru. Nie oznacza to jednak wcale, że nastały ciężkie czasy i trzeba czekać na wiosnę. W takiej sytuacji do sprawy trzeba podejść kreatywnie.

Spacer w parku

Jesień ma swoje niewątpliwe zalety. Fakt, że dużo pada, zrobiło się chłodniej, a za oknem prawie zawsze jest szaro i ponuro. Koniec lata i przygotowanie się do zimy wcale jednak nie musi być smutne.

Jeśli zostawimy na chwilę portal randkowy i wyjrzymy za okno, zobaczymy polską złotą jesień, mieniącą się przeróżnymi kolorami. Jeśli tylko jest w miarę sucho, idealnym pomysłem na randkę jesienią jest zawsze spacer po parku. Jeszcze lepiej jest w lesie, ale to akurat nie jest najlepszy pomysł w sytuacji, kiedy randki internetowe dopiero zamieniają się w te klasyczne. Warto się spieszyć powoli.

Przy tej opcji pamiętajmy, że nie powinno to być zaskoczenie dla partnera i partnerki oraz o tym, że koniecznie trzeba się dobrze ubrać. Bez tego ani rusz. Spacer w kaloszach po kałużach też może być uroczy, jeśli zajdzie taka okoliczność.

Kafejki i herbaciarnie

Znakomitym pomysłem, zwłaszcza na jedno z pierwszych spotkań, jest znana kafejka, kawiarnia, herbaciarnia lub inne urokliwe miejsce, gdzie serwowane są aromatyczne herbaty, nieziemska kawa oraz koniecznie coś słodkiego.

Jest to znakomity pomysł zwłaszcza dla panów, ponieważ kobiety odbierają rzeczywistość wszystkimi zmysłami na raz. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł zrobić naprawdę znakomite wrażenie na kobiecie, oczarowując ją zapachem nietypowej kawy czy widokiem otwierającego się pąku białej herbaty w czajniczku.

Tutaj oczywiście musimy dostosować konkretną scenerię do naszego charakteru i usposobienia zaproszonej osoby. Jeśli lubimy kameralną ciszę i spokój, wybierzemy się właśnie na herbatę. Jeśli mamy więcej energii, raczej postawimy na oryginalną knajpę z muzyką i zaserwowanym grzańcem. Dobrze przyprawiony grzaniec jest przepyszny, a jeśli poda się go w odpowiednim otoczeniu, potrafi skraść serce każdej kobiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *