Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Poszukiwanie partnera

Pierwsze spotkanie – unikaj niektórych tematów

Umówiłeś się na randkę z nowo poznaną dziewczyną i kompletnie nie wiesz jak się zachować? Masz spotkanie z chłopakiem z sieci, ale nie wiesz czy będziecie mieli wspólne tematy do rozmowy? Ciągle bijesz się z myślami o czym wolno, a o czym nie wolno rozmawiać na pierwszej randce? Spróbujemy Ci przekazać kilka cennych rad.

Unikaj poważnych tematów

Najważniejsza rada: unikaj poważnych tematów, mówiących o planach na przyszłość, albo opowiadających o Twojej przeszłości. Każdy z takich tematów na pierwszej randce na pewno będzie źle odebrany. Kiedy facet spotyka się z kobietą, nie chce słyszeć o jej byłych partnerach, tulić do ramienia i pocieszać. Chce się świetnie bawić, podziwiać jej piękno, śmiać i żartować cały wieczór.

Pierwsza randka to nie miejsce na deklaracje przyszłościowe i rozmowy o poważnej przyszłości. Dom z ogródkiem, gromada dzieci, ślub na wzgórzu… takie rozważania i plany płynące z ust kobiety na pierwszym spotkaniu, na pewno wypłoszą partnera na dobre.

Wiek nie ma znaczenia

Nie ważne czy jesteśmy jeszcze nastolatkami, czy właśnie wchodzimy w wiek średni. To ile mamy lat, nie ma znaczenia na pierwszej randce. Tutaj liczy się dobra zabawa, możliwość lepszego poznania się i właściwego wyczucia nowo poznanej osoby. Jeżeli poruszymy drażliwe tematy, możemy być pewni, że jeszcze długo będziemy samotnymi singlami.

Każdy z nas ma jakąś historię…

Każdy z nas ma za sobą jakąś historię życiową. Jedni mają bardziej udany życiorys, innym zwyczajnie się nie układa w życiu. Jeżeli jednak decydujemy się na nową znajomość, próbujemy poznać kogoś ciekawego na portalu randkowym, w końcu umawiamy się na pierwszą randkę w realu, pamiętajmy aby swoim pesymistycznym podejściem nie spłoszyć potencjalnego partnera,

Uśmiech i dobra zabawa

Pierwsza randka, jak za szczeniackich lat, powinna się kojarzyć z doskonałą zabawą, motylami w brzuchu, ekscytacją i podnieceniem. Dlatego zostawmy za sobą wszystkie smutki, a na randkę zabierzmy tylko dobry humor. Nie ważne jak trudne chwile przeszliśmy do tej pory w swoim życiu, jeżeli zdecydowaliśmy się na nowy rozdział, zamknijmy co za nami i otwórzmy się na szczęście bez balastu złych doświadczeń.

Na życiowe plany, zwierzenia, a nawet opowieści o poprzednich związkach przyjdzie czas o wiele później. Kiedy poznacie się lepiej, kiedy wasz związek przejdzie w kolejną fazę, kiedy zaczniecie sobie ufać i darzyć się poważnym uczuciem, wtedy będzie odpowiedni moment na poważne i trudne rozmowy o życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *