Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Poszukiwanie partnera

Portale randkowe i nasze oczekiwania

Nie zawsze pierwsza przygoda z portalami randkowymi od razu jest wielkim sukcesem. W praktyce najczęściej jest tak, że po pierwszym, krótkotrwałym zachłyśnięciu się możliwościami oferowanymi przez portale randkowe, przychodzi moment zniechęcenia, czasami wręcz rezygnacji.

Związane jest to nie z samymi portalami i nie do końca też z nami samymi, ale raczej z niewłaściwym podejściem do całego systemu. Tak jak inne serwisy internetowe, również portale randkowe muszą być odpowiednio wykorzystywane, by przynosić optymalne rezultaty. Zawód osoby poszukującej miłości, zazwyczaj wynika z zupełnie nierealnych oczekiwań.

Mój własny harem

Jednym z podstawowych błędów, jakie drapieżnik może popełnić w naturze, jest rzucenie się na stado w sposób nieskoordynowany. Lew wbiegający między antylopy za chwilę będzie siedział w trawie i się nudził. Rekin wpływający w ławicę ryb to głodny rekin. A mężczyzna rozmawiający w jednym czasie z kilkunastoma kobietami na raz lub umawiający się z kilkoma w jednym tygodniu, to mężczyzna który za chwilę nie będzie miał żadnych opcji.

Ta sama uwaga tyczy się także kobiet i czasami nawet bardziej właśnie nich, ponieważ one znacznie częściej są przedmiotem powierzchownej adoracji i zamiast rozbudowywać znajomości, wolą skupiać się właśnie na takich powierzchownych, łechcących ich ego spotkaniach internetowych. Jest to bardzo przyjemne kręcenie się w kółko, więc do niczego nie prowadzi.

Czy jestem we właściwym miejscu?

Wybór nieodpowiedniego portalu randkowego jest problemem. Zwłaszcza jeśli na początku postawiło się na zupełnie przypadkowe miejsce. Są portale randkowe, które bardzo mocno nakierowują na określony typ znajomości, na przykład na poszukiwanie przygód. Tam kobieta męża nie znajdzie.

Możemy znaleźć portale randkowe, na których ludzie podchodzą bardzo poważnie do religii. Ateista będzie tam miał z pewnością pod górkę. Są też portale gromadzące głównie osoby bardzo młode, czy osoby ze średnią wieku powyżej czterdziestu lat.

Polskie randki za granicą

Inną grupą są także portale oferujące polskie randki za granicą. Jeśli przebywamy w kraju, nie będziemy mieli żadnego pożytku z polskich randek za granicą, chyba że wybieramy się do innego państwa i szukamy mety aby mieć gdzie się zatrzymać.

Do mniej oczywistych kwestii należą takie różnice w tworzeniu portali randkowych, jak na przykład opieranie się na zainteresowaniach. Słynny serwis randkowy, który wszyscy z pewnością znają, jest z kolei w głównej mierze portalem społecznościowym niż randkowym, więc szukanie miłości w takim miejscu jest raczej celem długofalowym, na który nikt nie naciska. Jeśli my będziemy naciskali, spotkamy się z odrzuceniem, ponieważ jesteśmy na złym portalu randkowym względem własnych oczekiwań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *