Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Lifestyle

Jaki powinien być opis w profilu randkowym?

Czy opis profilu randkowego ma znaczenie? Jaką długość opisu wybrać, aby zainteresować innych swoją osobą? Te i inne pytania wciąż budzą kontrowersje wśród użytkowników portali randkowych, a każda grupa społeczna wydaje inna opinię na ten temat.

Długi i nudny opis…

„Mój opis jest wyjątkowo długi” – pisze jeden z użytkowników portalu randkowego na popularnym forum internetowym. „uważam, że aby ta druga osoba mogła nas poznać, trzeba się opisać, bo przecież w sieci nie widać ani nie czuć jaki ma temperament czy charakter nowo poznana osoba, znajdująca się po drugiej stronie komputera”.

Krótko i na temat…

„Mam na imię Ania, jestem szaloną singielką i szukam przygody i miłości”. A czy taki opis jest właściwy? Każdy z nas ma inny sposób na poznawanie nowych osób i poszukiwanie tej jedynej czy tego jedynego ukochanego, nawet w sieci. Mimo to, warto pamiętać że opis w profilu ma ogromne znaczenie. Nie może on być ani za długi, ani za krótki, a najlepiej aby był ciekawy i mówiący o nas coś więcej niżeli setki innych opisów profili randkowych.

Punkt zaczepienia…

Gdy ktoś odwiedza profil randkowy nieznajomej osoby, szuka w nim punktu zaczepienia. Tych kilku słów, które przekonają że warto rozpocząć rozmowę, że tam po drugiej stronie komputera czeka na nas naprawdę ekscytująca osoba. Niezależnie od tego czy to mężczyzna zrobi ten pierwszy krok, czy też kobieta przejmie pałeczkę w pierwszej zaczepce, jeżeli profil przyciąga opisem, tematy do rozmów same się nasuwają.

Profil świeci pustkami…

Jeżeli natomiast w profilu randkowym znajduje się tylko nasz, wiek, imię, stan cywilny i preferencje względem posiadania dzieci, tak naprawdę nasz opis świeci pustkami. Żaden mężczyzna nie zainteresuje się profilem, chyba że jego uwagę przyciągną jakieś kontrowersyjne zdjęcia, choć w przypadku takiej zaczepki również będziemy na przegranej pozycji.

Ciekawy i zabawny…

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, jeżeli Twój opis jest zabawny, ciekawy i z wieloma znakami zapytania. Jeżeli już w profilu będziemy umiały stworzyć otoczkę tajemniczości i intrygi, mężczyźni będą do nas „walić drzwiami i oknami”. Wtedy rozmowa na pewno sama się potoczy, a jeżeli trafimy na bratnią duszę, takich rozmów i randek online nie będzie końca.

Kobieta powinna być tajemnicza. Nawet jeżeli ktoś ze znajomych znajdzie nasz profil randkowy w sieci, a opis nie będzie pasował do codziennego i szarego życia z korporacji, to nasze życie i mamy prawo właściwie zadbać o szczęście, poszukując miłości właśnie w sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *