Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Lifestyle

Sztuka flirtu z dziewczyną

Flirt to specyficzny rodzaj rozmowy, którego celem jest nie tyle przekazanie czegoś konkretnego, co zakomunikowanie zainteresowania. Flirt jest rodzajem tańca, do którego kobieta może dołączyć i w dużej mierze zacząć go prowadzić, ale może też nie wykazać zainteresowania, po czym należy się wycofać. Jak postępować, by bardziej prawdopodobna była pierwsza opcja?

I. Seks niech zawiśnie w powietrzu. Dobry flirt zawsze musi mieć seksowne tło. Trzeba czuć się sexy i sprawiać, by kobieta też tak się czuła. Bycie pożądanym to jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków, więc niezależnie od wszystkiego, wywołanie takiego wrażenia zawsze będzie dla nas bardzo wielkim plusem.

II. Fajne dziewczyny wolą optymistów, jak śpiewał bard. Jeśli flirt będzie przyjemny, pozytywny i radosny, szanse na jego dobre zakończenie będą znacznie lepsze niż w sytuacji, kiedy naszym podstawowym celem będzie symboliczne coś więcej, a wszystkie działania będą właśnie temu podporządkowane. W czasie flirtu skup się na dobrej zabawie.

III. Figlarność popłaca. Podteksty są zawsze dobrze odbierane, chociaż oczywiście trzeba zachować umiar:

    • Drażnij się z nią, posuń się czasami do jakiejś drobnej insynuacji, ale uważaj, żeby nie było to obraźliwe, a raczej przesuwało za każdym razem obecny poziom flirtu pół kroku dalej, niż ona sama go ustawia;
    • Zostań królem podtekstów i jak najczęściej mów w sposób dwuznaczny, zawsze miej jakąś dobrą wymówkę, chociaż Twoje słowa będą bardzo konkretne, chociaż na początku nie szarżuj i pozwól jej samej znaleźć prawdziwe znaczenie Twoich słów;
    • Pamiętaj o języku ciała, wykorzystuj swoje miny i nie staraj się mówić całym sobą.

IV. Bycie macho wcale nie jest pożądane tym bardziej, że jeśli jest to stan udawany, można to bardzo łatwo wyczuć i wtedy robi się śmiesznie.

V. Pamiętaj o kulturze osobistej, ponieważ jest ona bardzo atrakcyjna. Szacunek i uprzejmość wcale nie oznaczają drętwości czy dystansu.

VI. Staraj się być zabawny, ale naturalny. Nie rób z siebie klowna, a raczej staraj się czuć dobrze i luźno tak, by móc spontanicznie rzucić jakimś dowcipem czy innego rodzaju żartem. Kobiety to lubią. Nawet te, które nie nadążają i te, którym raczej intelektem nie zaimponujemy.

VII. Nie bój się flirtować. Flirt najlepiej wychodzi, kiedy jest naturalny. Jeśli boimy się, że nasza osobowość odstraszy od nas kobietę, taki trening bardzo pomoże na przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *