Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Miłość i związek

Męska miłość – symptomy dwuznaczne

Randki internetowe to oczywiście jeszcze nie czas na miłość, ponieważ na tym etapie można co najwyżej kogoś poznać, a od poznania do miłości droga jeszcze daleka. To normalne, prawidłowe i zdrowe. Sęk w tym, że kiedy znajomość się rozwija, panie zaczynają najczęściej wpadać w wir niepewności i poczucia zagrożenia.

Co drugi dzień muszą być zapewniane czymś wielkim, że on je kocha lub przynajmniej mu na nich zależy i się stara. W przeciwnym razie można dostać wiadomość typu „udanego życia. Nie pisz do mnie więcej” po czym przyjdą pretensje o to, że mężczyzna nie napisał nic, chociaż powinien był. Nic nowego. To oznaka, że kobiecie zależy.

Równocześnie w głowie kobiety non stop trwa proces analizy, w którym udowadnia sobie ona, w zależności od humoru, że mu bardzo zależy i kocha lub że nie zależy mu w ogóle. W tym niezbyt logicznym mechanizmie pojawiają się pewne błędy myślowe.

„Ja i on” czy „my”?

Mężczyźni rzadko mają w zwyczaju mówienie „my” o sobie i partnerce. Niejeden portal randkowy radzi by związek, w którym mężczyzna mówi „my”, traktować jako dojrzały. Prawda jest taka, że po 50 latach małżeństwa wielu mężczyzn nie będzie tego robiła. Jest to dla nich po prostu nienaturalna forma wyrazu i nie będą jej stosować. To zupełnie o niczym nie świadczy.

Plany na przyszłość

Innym teoretycznym znakiem miłości ma być myślenie przyszłościowe, planowanie, snucie wizji. Ponownie jest to coś, czego wielu panów nie robi. Oczywiście, mają plan na życie, ale planowaniem wspólnych wakacji zajmą się w momencie, kiedy ustalą termin urlop w pracy, a nie będą tego robić zaraz po powrocie z poprzednich wakacji. To nie znaczy, że nie kochają i nie planują wspólnej przyszłości.

Powinien zapomnieć o ex

Wbrew obwieszczeniu kolorowej prasy, mężczyźni zakochują się zazwyczaj bardzo mocno i często takie uczucia w ich życiu pozostają bardzo długo po rozpadzie związku. Kocha, więc zapomniał o byłej – to tak nie działa.

Jeśli związek był poważny, będzie pewnie jeszcze o niej pamiętał przez kolejne 20 lat, a nawet będzie w stanie coś dla niej zrobić, jeśli poprosi. To nieznaczny, że chce do niej wrócić. Mężczyźni to pod tym względem mięczaki.

Czy dba o kobietę?

Kobiety oczekują uwagi. Mężczyźni lubią nią obdarzać. Ale mężczyźni mają w życiu również 300 innych praktycznych problemów. Jeśli nie miał ostatnio czasu na nic romantycznego, to nie znaczy, że kocha. Jeśli akurat zaplanował coś miłego, to nie znaczy jeszcze, że kocha – on to też zwyczajnie lubi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *