Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Życie Singla

Podrywanie, czyli przyjemne spędzanie czasu

Podrywanie to nie casting. Czasami zdarzają się osoby, które niespecjalnie rozumieją ten prosty fakt. W zachowaniu takich osób zawsze pojawia się tendencja do prowadzenia przesłuchań czy do dokładnego oceniania drugiej osoby. W takiej sytuacji naprawdę trudno jest czuć się dobrze, bo nie pojawiła się na świecie pewnie jeszcze osoba, która w czasie egzaminu byłaby w dobrym nastroju.

We flircie chodzi nie tyle o poznawanie się, bo raczej trudno jest w czasie pierwszego kontaktu wyrobić sobie jakąś specjalną opinię o drugiej osobie, ale swoiste przełamywanie lodów, usuwanie pierwszych barier. A jak przełamuje się bariery? Poprzez radosne przebywanie ze sobą.

Mężczyźni uwielbiają flirt

We flircie najważniejszym elementem zawsze jest dobre bawienie się. Spędzanie czasu w sposób radosny. Dla wielu mężczyzn flirt jest tak dobrą zabawą, że uważają go za najprzyjemniejsze zajęcie na świecie. Nie jest to wcale przesada, ponieważ flirt to równocześnie zajęcie intelektualne, w którym balansujemy po grząskim gruncie niedomówień i staramy się delikatnie insynuować różne rzeczy bez ich postawienia w sposób twardy.

Jest to też zabawa słowami, żonglowanie nimi w taki sposób, by zawsze były co najmniej dwuznaczne. Wszystko to razem składa się na coś, co w swoim opisie przypomina sport lub polowanie i nietrudno dziwić się mężczyznom, że to bardzo lubią.

Z drugiej strony też nie ma wcale smutku. Wręcz przeciwnie, kobiety też uwielbiają podrywanie, ponieważ jednym z podstawowych narzędzi mężczyzny jest tutaj zawsze humor oraz delikatne droczenie się. Wszystkie kobiety kochają gierki, więc jest to dla nich znakomita rozrywka.

Kolejne stopnie rozluźnienia

Spotykając się z nową osoba, na początku jesteśmy zawsze spięci. Nie wiemy, czego się po tej osobie spodziewać i jak będzie reagować. Samo w sobie poznawanie ludzi jest przyjemne, ale zabawę z tego płynącą skutecznie psują nam te wszystkie bariery.

Udany flirt jest sztuką konsekwentnego usuwania takich barier jedna po drugiej, co przekłada się potem na stworzenie podwalin pod związek. Flirt nigdy jednak nie będzie udany, jeśli będzie to flirt zaborczy, łapczywy, popędliwy. Flirt powinien być tutaj raczej powolny, inteligentny oraz ciekawy dla obu stron. Flirt żyje własnym życiem i jeśli sam w sobie jest przyjemny, będzie spełniał prawidłowo swoją rolę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *