Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Życie Singla

Starsza kobieta, młodszy mężczyzna

Związek z dwadzieścia lat młodszym mężczyzną? Taki układ rzadko się zdarza.  Starsi panowie często wiążą się z młodszymi kobietami, traktując je niczym boginie. Wśród kobiet taka przepaść pokoleniowa zwykle jest nie do przyjęcia.

Kobiety zazwyczaj są bardziej dojrzałe od mężczyzn w swoim wieku, przez co często poszukują starszych partnerów i nawet równolatkowie nie bywają w ich kręgu zainteresować. W życiu jednak nigdy nie należy mówić nigdy, zwłaszcza jeśli chodzi o partnera tylko kilka lat młodszego.

Kobieta ma swoje potrzeby

W wieku około trzydziestu lat wiele kobiet wchodzi na szczyt swojego popędu seksualnego i staje się prawdziwymi maszynami do miłości. Mężczyźni w ich wieku i trochę starsi panowie są już jednak podtatusiali i nie mają dość wigoru, by się odpowiednio sprawić. Jest to ten czas w życiu, kiedy niejedna kobieta kupuje swój pierwszy wibrator i inne zabawki erotyczne. Załóżmy jednak, że taka kobieta nie ma partnera na stałe. Jest to właściwy czas, aby wybrać się na poszukiwania. Czy mężczyzna o kilka lat młodszy jest dobrą opcją?

Seks to zdrowie

Jeśli związek ma się opierać przede wszystkim na aspektach czysto fizycznych, nic absolutnie nie stoi na przeszkodzie, by postarać się o młodszego mężczyznę. Nasze społeczeństwo nie jest tolerancyjne w tych kwestiach, mimo to wiele kobiet nie zważając na opinie publiczną, angażuje się w związki z młodszymi mężczyznami.

Niemal wszyscy młodsi mężczyźni będą z pewnością zainteresowani zadbaną trzydziestolatką, która wie czego chce w łóżku i może to poznanemu mężczyźnie zaprezentować. W takim układzie damsko-męskim powracają dawno zapomniane wrażenia, kobieta przypomina sobie co to motylki w brzuszku, a seks jest wulkanem energii. Zazwyczaj jest to jedynie układ partnerów i obie strony nie liczą na zobowiązujący związek.

Poważny związek

Zatem czy w takim układzie możliwy jest poważny związek? To już dość problematyczna kwestia, ponieważ dojrzałość emocjonalna i moment w życiu, w którym jest dojrzała kobieta i młodszy mężczyzna, zazwyczaj są diametralnie różne.

We współczesnym świecie do 30. roku życia jeszcze często możemy być dziećmi. Zjawisko to widoczne jest zwłaszcza wśród panów. Po 30. roku życia trzeba już spoważnieć i jest to proces, którego nie da się załatwić jedną decyzją.

Z drugiej strony, wiek nie świadczy o dojrzałości, a wciąż młode rozwódki mogą zaświadczyć, że wielu starych metryką mężczyzn bywa bardzo głupiutkich i niepoważnych. Z kolei kobiety w szczęśliwych związkach potwierdzą, że ich partnerzy, nawet gdy byli znacznie młodsi, zawsze wykazywali się siłą, odpowiedzialnością i wsparciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *