Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Miłość i związek

Związek na odległość – poznajmy się lepiej

Załóżmy, że poznaliśmy kogoś za pośrednictwem portalu randkowego i jedynym problemem owocnego rozwoju tej znajomości jest dzieląca was odległość. Nie trzeba przekreślać związku, tylko dlatego że ktoś mieszka naprawdę daleko, można to wykorzystać na swoją korzyść.

Poznajmy się lepiej

Najpierw są to niewinne randki internetowe, kilkugodzinne rozmowy na czacie, potem planujecie pierwsze spotkanie. Zanim jednak do niego dojdzie, musicie się lepiej poznać, dopasować i sprawdzić czy spełniacie swoje wzajemne oczekiwania.

Związek na odległość nie jest taki sam, jak związek dwojga osób „z tego samego podwórka”. Tutaj potrzeba więcej wyrozumiałości, cierpliwości i akceptacji nie tylko siebie nawzajem, ale również samego faktu istnienia związku na odległość.

Życie w związku na odległość wymaga dodatkowej troski o szczegóły, pielęgnowania relacji czysto internetowej czy telefonicznej, tak aby zaplanowane spotkanie było dopracowane do najmniejszego szczegółu i przyniosło satysfakcję i spełnienie obojgu partnerom.

Codzienność przez Internet

Nawet jeżeli dzielą was tysiące kilometrów, a spotkania odbywają się raz na miesiąc bądź rzadziej, możecie swoją codzienność przenieść do świata Internetu. Wystarczy umówić się z ukochanym na kawę, załączyć Skype’a i włączyć waszą ulubioną muzykę, aby przyjemnie spędzić czas, mimo że dzieli was duża odległość.

Także podczas przyrządzania obiadu, wieczornego spaceru z psem czy treningu na siłowni, można połączyć się z ukochanym za pośrednictwem Internetu i miło spędzić czas. Codzienna samotność nie jest łatwa, wiele spraw musimy załatwiać sami, także problemy spadają tylko na nasze barki. Mimo to, zawsze możemy zadzwonić i podzielić się swoją troską z ukochaną osobą. Nawet jeżeli w tym momencie nas nie przytuli, wsparcie słowne jest równie ważne.

Żyjąc w związku na odległość, staramy się o swoim partnerze dowiedzieć jak najwięcej, w codzienności nie zajmujemy się drobnostkami, a rzeczami naprawdę ważnymi. Każda wspólnie spędzona ze sobą chwila, również na przez telefon, jest celebrowana i specjalnie traktowana, tak aby nic nam w tej relacji nie umknęło.

Nikt nie powiedział, że bycie razem jest proste. Niezależnie od tego czy łączy was związek na odległość, czy mieszkacie od siebie w niedalekiej odległości, każdy związek wymaga zaangażowania, poświęceń i wspólnie spędzonych lepszych i gorszych chwil. A kiedy już się dotrzecie, kiedy związek umocni się i zbliży was, mimo dzielącej odległości, żadna przeszkoda nie będzie wam straszna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *