Portale Randkowe

Portale Randkowe w Polsce

Poszukiwanie partnera

Poznałeś dziewczynę na portalu randkowym? Sprawdź czy jej zależy na Tobie?

Pierwsza randka online, pierwsza rozmowa, umówiliście się na jutro. Wszystko zapowiada się pięknie, jednak ty zaczynasz mieć wątpliwości czy jej naprawdę zależy i chciałbyś to jakoś sprawdzić. Niestety nie ma jednoznacznego sposobu na zweryfikowanie jej uczuć. Nie da się zajrzeć do duszy kobiety i odczytać jej uczuć. Kobiety również potrafią umiejętnie kłamać i manipulować uczuciami mężczyzn. Możesz jednak sprawdzić choć po części, czy jej zainteresowanie jest prawdziwe.

Jakie czynniki przemawiają na Twoją korzyść?

  1. Kontakt

Czasami zdarza się, że to kobieta pierwsza pisze do nas, mimo to nadal króluje przesłanie, że „kobiecie nie wypada”, że „pierwszy krok należy do mężczyzny”. Dlatego ten czynnik nie jest wyznacznikiem nowo powstałej relacji. Ważniejsze jest czy kobieta odpisuje na nasze wiadomości i jak długo musimy czekać na odpowiedź. Zazwyczaj gdy kobieta faktycznie jest nami zainteresowana, powinna odpisać maksymalnie po kilku dniach. Nie jest to oczywiście reguła, ale warto wziąć tą wskazówkę pod uwagę.

  1. Ciekawość

Kiedy zaczynasz rozmowę z kobietą, nie zawęża się ona tylko do tematów pogodowych, politycznych czy religijnych. Jest ciekawa Twojej osoby, Twoich zainteresowań i tego co robisz na co dzień. Jeżeli jest zainteresowana Twoją osobą, z pewnością będzie pytań o wiele aspektów życiowych.

  1. Zainteresowanie spotkaniem

Możliwość randkowania w sieci stała się modna i wygodna, jednak ona także przechodzi w etap spotkań w realu. Jeżeli kobiecie naprawdę zależy, z pewnością po kilku rozmowach online zacznie pytać o spotkanie, albowiem będzie chciała Cię poznać na żywo.

W każdej sytuacji musisz również kierować się swoją intuicją. Sam z pewnością wyczujesz co kobieta naprawdę sądzi o Tobie i czy warto taką znajomość internetową przenieść do realu. Jeżeli poczujesz, że zainteresowanie spada, niechętnie odpowiada na Twoje wiadomości, a o spotkaniu wcale nie chce z Tobą rozmawiać, z pewnością ta kobieta nie jest dla Ciebie. Zawsze możesz rozpocząć rozmowę z kimś innym, a kobiet czekających na Twój kontakt w sieci jest mnóstwo. Każda z nich marzy o swoim księciu z bajki, być może właśnie Ty nim jesteś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *